-ermke_beins_duo.jpg
Andrea Ermke & Burkhard Beins & Matěj Šenkyřík
22. října 2019, 20:00
Petrohradská Kolektiv
-Burkhard_Beins_ao_quartet1.jpg
Burkhard Beins v podání Prague Improvisation Orchestra
10. října 2019, 20:00
Atrium Žižkov
-drought-in-the-amazon.jpg
Francisco López: Live Sound Performance
host: Lloyd Dunn aka nula.cc
20. července 2019, 19:00
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác
-akiondapartituraweb.jpg
Aki Onda Cassette Memories
8. října 2019, 19:00
GHMP, Dům U Kamenného zvonu
-roivaara_portret.jpg
Roi Vaara: Grounding
24. září 2019 18 - 20 hod
začátek: vchod do NG Klášter Sv. Anežky České v 18 hod
konec: Dům u kamenného zvonu, Staroměstské náměstí 20 hod
-sanatorium_dzwieku_2016_patryk_lichota_kasper_t._toeplitz.jpg
Tonic Train na festivalu Sanatorium Dźwięku
17-19. srpna, 2018
Sokołowsko, Polsko
Veronika Romhany - final installation-Veronika_Romhany_final_installation_1.jpg
Nedotýkejte se toho, prosím / Let’s entropy
Multikanálová instalace Veroniky Romhány
31. ledna, 2018, 19:00, Punctum
Série performancí Marka Hlaváče
-icememe1.jpg
Ici-Même: Spectacle en pièces
intermediální performance
Led Art festival, sýpka
Klášter Plasy 1998
-anamaria_pravicencu_ogv_photo-nicu_ilfoveanu.jpg
Anamaria Pravicencu
Semi Silent
25. dubna, 18:00, OGV, Jihlava
27. dubna, 19:30, Žižkostel, Microfestival, Praha
24. května, 19:00, Galerie města Pardubic
Christina Della Giustina: You are variations, version 08-11929-original-giustina-you-are-variations_prague_poster.jpg
Christina Della GiustinaYou are variations, version 08
Smrk a buk v Krušných horách
13.10. 2019
GHMP, Dům U Kamenného zvonu
-pio.jpg
Pražský improvizační orchestr Zvony a žestě
koncert k vernisáži výstavy Zvuky / Kódy / Obrazy
4. června 2019, 18:00
GHMP, Dům U Kamenného zvonu
Noc na Karlštejně (Olaf Larus-Racek, 1919, 44 min.)-noc-v-karlstejn-2.png
Strašidelné paláce
Beth Custer, Pavel Fajt, Martin Alaçam, Vladimír Václavek, Lloyd Dunn, Hearn Gadbois a František Skála
4. prosince v 18.00 a 20.30
Kino Ponrepo
-sadra.jpg
Martin Zet: Transmutace
zvuková performance se sádrou
konvent, 10 min
-rajesh.png
Rajesh Mehta: Sounding Buildings – Unfolding Frames
přednáška
Centrum stavitelského dědictví Plasy
performance
kaple sv. Benedikta, konvent
-jeremy_2.jpg
Jeremy Schaller
koncert, performance, spolupráce
sýpka atd
-mobile_radio.jpg
Tonic Train na pikniku
26. července 2018 v 17h
Koncert v Galerii města Pardubice
-instantanees.jpg
Inverse Mindset
Julien Maire, Robert Vlasák
19. července – 2. září 2018
Galerie AMU (GAMU)
-vendula_guhova_premacice.jpeg
Martyna Poznańska & Vendula Guhová
koncert v Petrohradská kolektiv
19. 4. 20:00
-93226017.jpg
Joshua Hakimi: Chlebová ceremonie
-Ester Fisher port.jpg
Ester Amy Fischer: Na zvonici
performance
sýpka
-93208016.jpg
Ryo Takahashi: Ropewalker
performance
sýpka přízemí
-93227026.jpg
Keiji Haino: Tanec s tamburinou a činely
konvent a Míčovna Pražského hradu
Hans van Koolwijk: Bambuso Sonoro at Electric Works, Bubeneč-Hans van Koolwijk: Bambuso Sonoro at Electric Works, Bubeneč
Hans van Koolwijk: Bambuso Sonoro
Záznam performance 1.5. 2016
video: Dominik Žižka
-martin.jpg
Pro Libkovice
Martin Zet